Top 10 iPhone 12 Pro Max – Elektronika

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple iPhone 11 Pro 256 GB – kosmiczny szary

#ad
Apple #ad - Wyświetlacz super retina xdr oled o przekątnej 14, 7 cm 14, 7 cm. 12-megapikselowy aparat przedni TrueDepth z trybem portretowym, wideo 4K i zwolnionym tempie. Face id dla bezpiecznego uwierzytelniania i Apple Pay. Szybkie ładowanie za pomocą dołączonego zasilacza 18 W. Procesor bionic A13 z Neural Engine trzeciej generacji. Ochrona przed wodą i kurzem 4 metry do 30 minut, IP68. System trzech kamer o rozdzielczości 12 megapikseli z ultraszerokokątnym, trybem nocnym, teleobiektywem, portretowym i wideo 4K do 60 kl. S. Bezprzewodowe ładowanie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość2.05
Długość6.38
Waga1.1
Szerokość3.5
Numer częściMWC72ZD/A
ModelMWC72ZD/A
GwarancjaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie

2. Apple

#ad

Apple iPhone 13 Pro 128 GB, Grafit

#ad
Apple #ad - Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. System aparatu pro z nowymi obiektywami tele-, szerokokątnymi i bardzo szerokokątnymi; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; makrofotografia makrofotografia; ProRes Video, smart hdr 4, tryb nocny, apple proraw, 4K HDR z Dolby Vision.

Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Do 22 godz. Wyświetlacz super retina xdr 6, który sprawia, 1" z ProMotion, że wszystko jest szybciej i płynniejsze. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Odtwarzanie wideo. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Wiodąca w branży ochrona IP68.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLV93ZD/A
ModelMLV93ZD/A
Gwarancja1 year

3. Apple

#ad

Apple iPhone 13 Pro 128 GB, Sierrablau

#ad
Apple #ad - 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Odtwarzanie wideo. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Do 22 godz. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Wiodąca w branży ochrona IP68. System aparatu pro z nowymi obiektywami tele-, szerokokątnymi i bardzo szerokokątnymi; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; makrofotografia makrofotografia; ProRes Video, apple proraw, smart HDR 4, tryb nocny, 4K HDR z Dolby Vision.

Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wyświetlacz super retina xdr 6, 1" z ProMotion, który sprawia, że wszystko jest szybciej i płynniejsze.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVD3ZD/A
ModelMLVD3ZD/A
Gwarancja1 year

4. Apple

#ad

Srebrny, Apple iPhone 13 Pro 128 GB

#ad
Apple #ad - Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Wiodąca w branży ochrona IP68. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność.

System aparatu pro z nowymi obiektywami tele-, smart hdr 4, szerokokątnymi i bardzo szerokokątnymi; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; makrofotografia makrofotografia; ProRes Video, Apple ProRAW, tryb nocny, 4K HDR z Dolby Vision. Odtwarzanie wideo. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach.

Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Do 22 godz. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Wyświetlacz super retina xdr 6, który sprawia, 1" z ProMotion, że wszystko jest szybciej i płynniejsze. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVA3ZD/A
ModelMLVA3ZD/A
Gwarancja1 year

5. Apple

#ad

Sierra Blau, all carriers, Apple iPhone 13 Pro, 256 GB

#ad
Apple #ad - Wyświetlacz super retina xdr 6, 1" z ProMotion, który sprawia, że wszystko jest szybsze i płynniejsze. Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Tryb kinowy automatycznie dodaje niewielką głębię ostrości i przesuwa ostrość w Twoich filmach. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną tarczą. Odtwarzanie wideo. Do 22 godz. Pro system kamer z nowymi obiektywami tele-, tryb nocny, smart hdr 4, szerokokątnymi i ultraszerokokątnymi 12 MP; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; fotografia makro; style fotograficzne, prores video, apple prorAW, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki czemu możesz zrobić więcej z iPhonem niż kiedykolwiek wcześniej. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości. Chip a15 bionic zapewnia bardzo szybką wydajność.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVP3ZD/A
ModelMLVP3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

6. Apple

#ad

Złoty, Apple iPhone 13 Pro 128 GB

#ad
Apple #ad - Chip a15 bionic zapewnia bardzo szybką wydajność. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości. Wyświetlacz super retina xdr 6, który sprawia, 1" z ProMotion, że wszystko jest szybsze i płynniejsze.

Do 22 godz. Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. Odtwarzanie wideo. Tryb kinowy automatycznie dodaje niewielką głębię ostrości i przesuwa ostrość w Twoich filmach. Pro system kamer z nowymi obiektywami tele-, tryb nocny, szerokokątnymi i ultraszerokokątnymi 12 MP; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; fotografia makro; style fotograficzne, smart hdr 4, ProRes Video, apple proraw, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki czemu możesz zrobić więcej z iPhonem niż kiedykolwiek wcześniej. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną tarczą.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVC3ZD/A
ModelMLVC3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

7. Apple

#ad

Złoty, Apple iPhone 13 Pro 512 GB

#ad
Apple #ad - Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną tarczą. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości. Pro system kamer z nowymi obiektywami tele-, prores video, tryb nocny, apple proraW, Smart HDR 4, szerokokątnymi i ultraszerokokątnymi 12 MP; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; fotografia makro; style fotograficzne, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Odtwarzanie wideo. Tryb kinowy automatycznie dodaje niewielką głębię ostrości i przesuwa ostrość w Twoich filmach. Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68.

Wyświetlacz super retina xdr 6, 1" z ProMotion, który sprawia, że wszystko jest szybsze i płynniejsze. Do 22 godz. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki czemu możesz zrobić więcej z iPhonem niż kiedykolwiek wcześniej. Chip a15 bionic zapewnia bardzo szybką wydajność. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVQ3ZD/A
ModelMLVQ3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

8. Apple

#ad

Złoty, Apple iPhone 13 Pro 1 TB

#ad
Apple #ad - Wiodąca w branży ochrona IP68. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Wyświetlacz super retina xdr 6, 1" z ProMotion, który sprawia, że wszystko jest szybciej i płynniejsze.

Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Odtwarzanie wideo. System aparatu pro z nowymi obiektywami tele-, tryb nocny, apple proraw, szerokokątnymi i bardzo szerokokątnymi; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; makrofotografia makrofotografia; ProRes Video, Smart HDR 4, 4K HDR z Dolby Vision.

Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Do 22 godz.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVY3ZD/A
ModelMLVY3ZD/A
Gwarancja1 year

9. Apple

#ad

Fioletowy, Apple iPhone 12 128 GB

#ad
Apple #ad - Wyświetlacz super Retina XDR OLED. System dwóch kamer. 5g speed. Smart hdR 3. A14 bionic to najszybszy chip w smartfonie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.11
Długość6.49
Waga0.36
Szerokość3.53
Numer częściMJNP3ZD/A
ModelMJNP3ZD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

10. Apple

#ad

Apple iPhone 12 128 GB, czarny

#ad
Apple #ad - Ceramic shield, która wytrzymuje więcej niż jakikolwiek szklany smartfon. A14 bionic, najszybszy chip w smartfonie. Obsługuje akcesoria MagSafe do łatwego dokowania i szybszego ładowania bezprzewodowego.

Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości. Ios 14 z nowymi widżetami na ekranie głównym, nową aplikacją Mediathek, aplikacjami i wieloma innymi. 12 mp aparat przedni truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K Dolby Vision HDR. Zaawansowany system dwóch kamer z obiektywem szerokokątnym i szerokokątnym 12 MP, tryb nocny, Deep Fusion, Smart HDR 3, nagrywanie 4K Dolby Vision HDR. Wyświetlacz super retina xdR 6, 1" przekątna 15, 5 cm.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.11
Długość6.49
Waga0.36
Szerokość3.53
Numer częściMGJA3ZD/A
ModelMGJA3ZD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple