Top 10 Birthday Gift For 10 Year Old Boy – Edukacyjne zestawy naukowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. National Geographic

#ad

Wspaniała dostępna wyłącznie w Amazon, zestaw skamielin, zabawka edukacyjna, NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – wykopaliska 15 prawdziwych prehistorycznych skamieniałości

#ad
National Geographic #ad - Jeśli twoje doświadczenie nie jest astronomiczne, daj nam znać, a my zrobimy to lepiej!16-stronny przewodnik do nauki – ta kolorowa, szczegółowa instrukcja do nauki ilustruje, w jaki sposób powstają skamieniałości i pomaga młodym naukowcom zidentyfikować każdy odkryty okaz.

Ten zestaw to doskonały prezent STEM dla chłopców i dziewczynek. Wysokiej jakości zabawka do nauki – jesteśmy dumni z naszych wysokiej jakości zabawek naukowych i oferujemy wyjątkową obsługę wszystkich produktów. Wydobywaj prawdziwe skamieniałości – te prawdziwe skamieliny mają miliony lat! ! Szukaj nasion rekina i płaszczek, ramienionogów, mozazaurów i wielu innych. Zapewnia wielogodzinną zabawę edukacyjną i inspiruje dożywotnią miłość do nauki! Poznaj paleontologię – wykopywanie niesamowitych, prawdziwych skamieniałości za pomocą dołączonych narzędzi: dłuta, pędzla i lupy.

Jest to idealna aktywność dla dzieci! pełna nauka – ten zestaw do wykopalisk zawiera wszystko, aby kopać i nauczyć się przez wiele godzin, dłuta, czego dzieci potrzebują, w tym kamień wykopaliskowy pełen skamieniałości, pędzla i lupy!.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentDiscover with Dr. Cool #ad
Wysokość10
Długość7.2
Waga1.65
Szerokość2.2
Numer częściNGSUPERFOS
ModelNGSUPERFOS
GwarancjaBez gwarancji

2. National Geographic

#ad

National Geographic | Zestaw do eksperymentowania sensorycznego | sensoryczny piasek do zabawy dla dzieci | kamienie szlachetne dla dzieci | wspaniała interaktywna nauka i zabawka redukcji stresu |

#ad
National Geographic #ad - Wspólna zabawa: zestaw naukowców zawiera wspaniałe eksperymenty dla dzieci, którymi mogą cieszyć się z przyjaciółmi, rodziną lub kolegami z klasy. Materiały zawarte w tej skrzynce eksperymentalnej nie tylko świetnie wyglądają, ale są również fantastyczne w dotyku.

Zestaw odkrywczy ze stymulacją sensoryczną: zabawka dla chłopców i dziewczynek zawiera wodoodporny i sensoryczny piasek modelujący, plastelinę i śluz. Zestaw naukowy dla dzieci to wysokiej jakości zabawka edukacyjna, daj nam znać, która sprawia wiele radości! Jeśli nie jesteś zadowolony, abyśmy mogli to naprawić. Zachęca przyrodników do naukowego myślenia: nasza szczegółowa instrukcja nauki jest pełna interesujących faktów naukowych, które sprawiają, że ten zestaw jest najlepszym zestawem odkrywców sensorycznych dla dzieci.

Zestaw naukowców dla dzieci z gwarantowaną satysfakcją: asortyment national geographic MINT zapewnia dzieciom naukę przyrodniczą. Zestaw naukowców do długotrwałej zabawy – cały czas po raz: piasek, plastelina i zestaw do szlamu nadają się do ponownego użytku i zapewniają zabawę codziennie podczas interaktywnej i kreatywnej zabawy.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentNational Geographic #ad
Wysokość3.15
Długość11.81
Waga1.61
Szerokość8.66
Numer częściNGMEGAEARTH
ModelNGMEGAEARTH
GwarancjaBrak gwarancji.

3. National Geographic

#ad

National Geographic Crystal Growing Kit – 3 kolorowe kryształy do woskowania, w zestawie 3 egzemplarze prawdziwego, z podświetlanym stojakiem i instrukcją może nie być dostępna w języku polskim

#ad
National Geographic #ad - Gwarancja satysfakcji – seria mint firmy national geographic oferuje wysokiej jakości produkty, które sprawiają wiele radości! Jeśli Twoje doświadczenie nie będzie wyjątkowe, daj nam znać, abyśmy mogli zrobić to dobrze dla Ciebie. Rozwijaj żywe kolorowe kryształy – rozwijaj kryształy w 3 niesamowitych kolorach: niebieskim, fioletowym i zielonym.

Dzięki temu ekscytującemu i pedagogicznemu eksperymentowi naukowemu dla dzieci chemia jeszcze nigdy nie była tak zabawna i kolorowa! Wyświetlacz światła nocnego – pokaż swoje własne kryształy na dołączonym podświetlanym wyświetlaczu. Nasza wyjątkowo elastyczna komora do wzrostu umożliwia łatwe usuwanie kryształów do prezentacji bez uszkodzeń. Z 7 pojedynczymi trybami kolorów, 3 wyświetlaczami świetlnymi i 3 poziomami jasności do wyboru, trybem koloru tęczy, Twoje kryształowe skarby będą błyszczeć!.

Rozpocznij kolekcję kamieni – ten zestaw zawiera 3 egzemplarze prawdziwych kamieni szlachetnych, wraz ze szczegółową instrukcją nauki, zielony fluoryt i niebieski kalcyt, w tym geodę, która wyjaśnia, jak rosną kryształy i wiele więcej! Doskonały prezent STEM dla chłopców i dziewczynek. Kompletny zestaw do nauki – zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Proszek do wzrostu, przezroczyste kamienie nasienne, komora wzrostu, podświetlany wyświetlacz i łatwe do zrozumienia instrukcje.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentJMW Sales, Inc. #ad
Wysokość11.22
Długość9.06
Waga2.25
Szerokość3.54
Numer częściNGLITCRYSTAL
ModelNGLITCRYSTAL

4. Kosmos

#ad

Nadaje się również dla osób leworęcznych, regulowany rozmiar, KOSMOS 620844 Cyborg-Hand – hydraulicznie sterowana ręczna robota XXL, zestaw eksperymentalny dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat

#ad
Kosmos #ad - Pasuje dla osób lewo- i praworęcznych oraz wszystkich rozmiarów dłoni. Po prostu genialne: palce poruszają się pod wpływem ciśnienia wody – dzięki temu układ hydrauliczny jest wyraźnie przekazywany. Podwójna zabawa: najpierw zbuduj, wkręć i przykręcić, a następnie wypróbuj i przeprowadź badania.

Poszczególne elementy zestawu są łączone ze sobą lub przykręcane za pomocą dołączonego śrubokręta – klejenie nie jest konieczne. Dzięki temu zestawowi do montażu powstaje precyzyjnie sterowana ręka robota, która jest trzy razy większa niż własna ręka. Chwytanie dużych rzeczy, zbieranie lub pisanie małych elementów? Żaden problem.

Zestaw eksperymentalny cyborg hand firmy Kosmos to ekscytujące połączenie nauki technicznej i długotrwałej zabawy dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat. Ustrukturyzowana instrukcja rozpoczyna się zabawnym komiksem przygodowym i prowadzi krok po kroku przez instrukcję montażu. Czego potrzebujesz w prawdziwym życiu szkieletów egzotycznych, ujawniono na stronach podsumowujących.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość3.15
Długość11.42
Waga2.12
Szerokość16.93
Numer części620844
Model620844
GwarancjaGwarancja ustawowa

5. Japace

#ad

Zabawka naukowa do kopania kamieni szlachetnych, zestaw do rozbijania, prezent dla chłopców i dziewczynek, Japace STEM zestaw do wykopu dla dzieci, zestaw do hodowli kryształów

#ad
Japace #ad - Pozbądź się pasji dziecka do nauki: odszyfruj ukryty kamień szlachetny wewnątrz kamienia lub podziwiaj olśniewające kryształy we wnętrzu geody. Te magiczne odkrycia umożliwiają dzieciom zdobycie wiedzy naukowej i rozwijanie pasji do nauki. Nasza zabawka z trzonkiem zawiera również dwa opakowania proszku kryształowego, aby symulować fascynujący proces wzrostu kryształów.

Zabawny i edukacyjny prezent dla dzieci: ta naukowa zabawka edukacyjna spełnia brytyjskie wymagania bezpieczeństwa dla zabawek. Iluzoryczne i łatwe do zrozumienia instrukcje: nasz podręcznik zawiera szczegółowe i jasne ilustracje dla każdej aktywności STEM w zestawie wykopalisk skamieniałości i kamieni szlachetnych; zawiera wyjaśnienia każdego kamienia szlachetnego, wprowadzenie do geodów i instrukcję produkcji kryształów. Rodzice i dzieci mogą wspólnie z rodziną odkrywać fascynujący świat nauki. Zabawka dla dzieci nadaje się idealnie na prezenty świąteczne, prezenty urodzinowe, prezenty na Dzień Dziecka, Nowy Rok, prezenty wakacyjne i weekendowe zajęcia. Dzięki temu podręcznikowi dzieci mogą wykonywać wszystkie eksperymenty krok po kroku i zdobywać przy tym zarówno zabawę, jak i wiedzę.

Wyjątkowo kompaktowy zestaw do budowy geologii: ten zestaw do budowy nauk o ziemi zawiera wszystko, pudełko na kamienie szlachetne, okulary, dwie geody, dłuto, młotek, czego potrzebują dzieci, szkło powiększające, aby zająć się i uczyć przez wiele godzin. Stwórz wysokiej jakości czas dla rodziny: ten zestaw do wykopalisk geologicznych to interaktywny zestaw do aktywności STEM, który może być używany nie tylko przez dzieci, ale także przez rodziców i członków rodziny, aby stworzyć wzbogacające doświadczenie rodzinne. Zestaw do wykopywania skał pomaga dzieciom trzymać się z dala od smartfonów i gier komputerowych oraz angażować się w naturę i naukę.
MarkaJapace #ad
ProducentJapace #ad
Wysokość3.5
Długość10.5
Szerokość9.5
Numer częściMDSC05
ModelMDSC05
Gwarancja1

6. Kosmos

#ad

Szkielet do kopania i montażu, kompletny zestaw z młotkiem i dłutem, pudełko eksperymentalne dla dzieci od 7 lat i fanów dinozaurów, prezent urodzinowy, KOSMOS 636166 pterozaur świecący w nocy

#ad
Kosmos #ad - Zestaw do wykopalisk dla wszystkich fanów dinozaurów: za pomocą młotka i dłuta szkielet pterozaura jest wykopywany i złożony z kości. Dzięki rozpiętości skrzydeł wynoszącej 45 cm dinozaur nie tylko wygląda imponująco, a dołączony do zestawu podest prezentuje się również jako dekoracja.

Ten zestaw wykopaliskowy kosmos dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat to idealny upominek i prezent dla wszystkich, którzy kochają dinozaury i przygody. Pterozaur ma specjalną sztuczkę: jego kości świecą w ciemności i strasznie świecą w pokoju dziecięcym. Instrukcja wyjaśnia z wieloma zdjęciami sposób wykopania i dostarcza jeszcze ciekawych informacji na temat dinozaurów i czasów prehistorycznych.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość5.2
Długość8.27
Waga1.16
Szerokość2.24
Numer części636166
Model636166
GwarancjaGwarancja ustawowa

7. UNGLINGA

#ad

Zabawki dla chłopców, pudełko na eksperymenty naukowe, chłopców i dziewczynek, UNGLINGA Zestaw 150 eksperymentów dla dzieci, laboratorium, zestaw chemiczny dla dzieci, prezenty

#ad
UNGLINGA #ad - Istnieje wiele fajnych projektów, które można wykonać przy użyciu zwykłych artykułów gospodarstwa domowego. Dzieci będą dobrym sposobem na naukę poprzez zabawę, urodziny, letnie zajęcia zimowe, a rodzice będą mogli cieszyć się jakością naukową z dziećmi.150 ekscytujących ekspansji dla dzieci: wypróbuj jeden z tych eksperymentów naukowych, chemia, które obejmują takie tematy jak Ziemia, napięcie powierzchniowe, fizyka i wiele innych, aby podnieść umysł dzieci.

Atwa do zrozumienia instrukcja naukowa: dobrze zilustrowana w formacie krok po kroku, dzięki czemu eksperymenty są łatwe do prześledzenia. Dzieci mogą nosić okulary ochronne, aby eksperymentować jak prawdziwi naukowcy. Czas na zabawne ekspozycje dla małych naukowców: wspieraj ciekawość swoich dzieci, wprowadzając proste eksperymenty naukowe! Eksperymenty przyrodnicze dają dzieciom możliwość uczenia się i prowadzenia badań w nowy sposób.

Pomysł na prezenty dla nauki i edukacji: na boże narodzenie, wakacje szkolne i weekendową zabawę. Integracja podstawowych lekcji jest łatwa i przyjemna, gdy przeprowadzasz eksperymenty naukowe z dziećmi w domu i w praktyczny sposób. W zestawie znajdują się prawie wszystkie potrzebne narzędzia i materiały: wysokiej jakości narzędzia laboratoryjne i materiały przyjazne dla dzieci.
MarkaUNGLINGA #ad
ProducentUNGLINGA #ad
Wysokość3.94
Długość11.02
Szerokość9.06
Numer częściEU-HZDZKH038
ModelEU-HZDZKH038
Gwarancjanie

8. Makeblock

#ad

Programowanie, programowalny zestaw robotyczny, nauka z funkcją Scratch/Arduino z funkcją rozpoznawania przeszkód, Makeblock mBot programowalny robot STEM zabawka prezent dla dzieci

#ad
Makeblock #ad - Ten programowalny robot to wspaniały początek dla dzieci, logiczne myślenie i kreatywność dzieci. Dzięki tym podstawowym funkcjom mbot dla robotów uczących się możesz tworzyć różne tryby zabawnych aplikacji za pomocą swojej wyobraźni. Wielofunkcyjnośćrozpoznawaj przeszkody, emituj dźwięki i sygnały świetlne, podążaj za linią, odbieraj polecenia z pilota zdalnego sterowania, komunikuj się z innym robotem za pomocą podczerwieni.

Dzięki konstrukcji dzieci uczą się elektroniki, maszyn i komponentów robotów. Podstawowe programowanie zestaw makeblock robot car został zaprojektowany, robotyki i programowania. Wszystkie komponenty są wykonane z metalu aluminiowego, który jest bardzo mocny i odporny na upadki oraz ma długą żywotność. Makeblock mbot jest programowany w "blokach" dla początkujących, że pilot zdalnego sterowania wymaga baterii cR2025 nie wchodzi w zakres dostawy, robotyka i programowanie są proste i przyjemne.

Atwy montaż zestaw samochodowy mbot robotic car można łatwo zmontować za pomocą jednej śruby w ciągu 15 minut. Wspaniały prezent - zaskocz swojego małego inżyniera super fajnym zestawem robotycznym i pozwól mu odkryć tajemnice programowania. Mbot to wspaniała zabawka edukacyjna robota. Od podstaw aż po arduino pomaga dzieciom nauczyć się programowania krok po kroku poprzez interaktywne oprogramowanie i zasoby edukacyjne. Należy pamiętać, a robot wymaga 4 baterii AA nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaMakeblock #ad
ProducentMakeblock #ad
Wysokość3.54
Długość6.69
Waga1.1
Szerokość5.12
Numer częściP1050017
ModelmBot

9. AMOSTING

#ad

7, 8, sztuczne skamieniałości owadów, 9, kamienie szlachetne, AMOSTING Zestaw do wykopania bursztynu dla dzieci w wieku od 6, 10-12 lat, wykopywanie na urodziny dziecka

#ad
AMOSTING #ad - Rozbieżne myślenie: czego się nauczysz? zbieranie próbek bursztynu wzbudza u dziecka zainteresowanie takimi dziedzinami, jak tworzenie się skamieniałości, geologia, tworzenie się ziemi, biologia i chemia. Nauka w zabawie: zestaw do wykopalisk skamieniałości daje dzieciom możliwość symulacji prawdziwego górnika i wykopania zakopanych skamieniałości.

Następnie przyporządkuj znaleziony bursztyn do załączonej instrukcji sortowania, aby dowiedzieć się więcej. Popularny prezent dla chłopców i dziewczynek, odpowiedni dla dzieci od 6 lat. Gra w poszukiwanie skarbów: bursztyn owadów będzie hitem w skrzyniach skarbów dla dzieci i uzupełni kopanie kamieni szlachetnych i minerałów. Nauczyciele mogą go również wykorzystać, aby nauczyć uczniów o skamielinach i owadach.

Odkryj skamieniałości owadów: dzięki zestawowi naukowemu firmy amosting dzieci mogą cieszyć się prawdziwym kopaniem archeologicznym i odkrywaniem. Edukacyjny i zabawny: dzięki naszemu kompletnemu zestawowi do nagrobków dzieci mogą być zajęte i bawić się zadaniami szkolnymi. Dzieci stają się poszukiwaczami skarbów, którzy jak prawdziwy geolog w szkole, na zewnątrz lub wewnątrz, wykopują 6 skamieniałości żywicę.
MarkaAMOSTING #ad
ProducentSHENZHENSHI BLACK TECH CO., LTD #ad
Wysokość1.77
Długość8.66
Szerokość7.09
Numer częściG8601
ModelG8601
GwarancjaNo

10. National Geographic

#ad

Zestaw naukowy dla dzieci z 50 wyjątkowymi eksperymentami i magicznymi sztuczkami, wspaniały prezent dla chłopców i dziewczynek, zestaw chemiczny i projekt STEM, National Geographic Science Magic Kit

#ad
National Geographic #ad - Dziewczęta i chłopcy mogą wyginać się metalem z wodą, pozwolić zniknąć probówce, wypuszczać monetę i wiele więcej! Takich eksperymentów nie znajdziesz nigdzie indziej. Gwarantowana satysfakcja – seria national geographic mint oferuje dzieciom wysokiej jakości zabawki edukacyjne i odkrywcze, które sprawiają wiele radości! Jeśli Twoje doświadczenie jest mniej niż wyjątkowe, daj nam znać, abyśmy mogli rozwiązać problem dla Ciebie.

Magia dla dzieci jeszcze nigdy nie była tak zabawna i jeszcze nigdy nie była tak pouczająca! Sama instrukcja ekspansji jest fascynująca – nasza wyjątkowa instrukcja eksperymentowania w tym zestawie magii i badaczy zawiera ilustrowane, odpowiednie dla dzieci instrukcje oraz wgląd w naukę, która kryje się za magią, techniki używane przez prawdziwych naukowców i wiele fascynujących faktów!. Dodatkowe dodatki – ponieważ wiemy, że twoje dzieci chcą przeprowadzić jeszcze więcej eksperymentów naukowych po magicznym pokazie, do tego laboratorium chemicznego dołączamy dodatkową instrukcję eksperymentowania z 30 dodatkowymi eksperymentami, które można przeprowadzić przy użyciu zwykłych produktów gospodarstwa domowego.

Twój show dla przyjaciół i rodziny – każdy eksperyment może zostać przedstawiony jako magiczna sztuczka, tak jak w przypadku magicznego pudełka dla dzieci! Dzięki dołączonej różdżce i białym rękawiczkom w tym dziecięcym zestawie eksperymentów Twoje dzieci mogą przebrać się za magika. Magiczna nauka przyrodnicza dla dzieci, które uwielbiają – 20 eksperymentów naukowych dla dzieci w tej magicznej skrzynce chemicznej zapiera dech w piersiach.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentJMW Sales, Inc. #ad
Wysokość11.81
Długość8.66
Waga2.14
Szerokość3.15
Numer częściNGMEGAMAGICINT
ModelNGMEGAMAGICINT